سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
تنها علمدار هیئت تعزیه خوانی حضرت ابوالفضل (ع) روستای ده زیار

به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر برگزار می شود:

اولین دوره مسابقات ورزشی هیئت های مذهبی منطقه چترود

اولین دوره مسابقات ورزشی هیئت های مذهبی بخش چترود کرمان به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران برگزار می شود.

به گزارش تنها علمدار، ثارالله انکوتی مسئول برگزاری مسابقات ورزشی هیئت های مذهبی منطقه چترود با علام این خبر گفت: اولین دوره مسابقات ورزشی هیئت های مذهبی منطقه چترود با حضور ده تیم ورزشی از ده هیئت مذهبی در سطح منطقه چترود برگزار می شود.

ده زیار

وی هدف از برگزاری مسابقات را ایجاد روحیه شادابی و نشاط در بین جوانان هیئتی و گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: در زمان برگزاری مسابقات توسط مسئولین معرفی خدمات و دست آوردهای سه دهه تلاش در جهت محرومیت زدایی و تحقق عدالت اجتماعی در روستاها انجام می شود.

انکوتی با اشاره به اینکه مسابقات در سه رشته طناب کشی، دو امدادی و دارت برنامه ریزی وهر تیم شرکت کننده از 8 نفر اصلی و یک یار ذخیره تشکیل شده است، خاطر نشان کرد: اولین دوره مسابقات ورزشی هیئت های مذهبی منطقه چترود صبح روز جمعه 20 بهمن ماه جاری از ساعت 7:30 در روستای ده زیار از توابع بخش چترود کرمان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: در صورت اعلام آمادگی دیگر روستاها و شهرهای بخش برای میزبانی دومین دوره مسابقات، قرعه کشی میزبانی دوره دوم نیز در همان روز برگزاری مسابقات انجام می شود.

مسئول برگزاری اولین دوره مسابقات ورزشی هیئت های مذهبی منطقه چترود همچنین از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی همزمان با برگزاری مسابقات خبر داد و گفت: در این دوره از مسابقات جوائز ارزشمندی به سه تیم برگزیده در سه رشته ورزشی و به قید قرعه به شرکت کنندگان در همایش پیاده روی خانوادگی اهداء می شود.

وی بیان داشت: اولین دوره مسابقات ورزشی هیئت های مذهبی بخش چترود به همت هیئت انجمن های ورزشی و هیئت ورزش های همگانی استان کرمان، دهیاری و شورای اسلامی روستا، هیئت تعزیه خوانی حضرت ابوالفضل (ع) روستای ده زیار و هیئت های مذهبی بخش چترود برگزار می شود.
موضوع مطلب :درباره وبلاگ

عاشق آقا و مولا ابوالفضل (ع) و دنیا هیچ ارزشی ندارد.
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 48
بازدید دیروز: 57
کل بازدیدها: 223488