سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
تنها علمدار هیئت تعزیه خوانی حضرت ابوالفضل (ع) روستای ده زیار

 

آیت الله خاتمی در جمع مردم ده زیار کرمان:

هدف اصلی آمریکا، سقوط نظام اسلامی است/مقاومت هزینه دارد

آیت الله خاتمی در جمع مردم ده زیار کرمان با بیان دشمنی های آمریکا از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون، گفت: بمب هسته ای بهانه است و هدف اصلی آنها سقوط نظام اسلامی ایران است.

آیت الله خاتمی

 

به گزارش تنها علمدار، آیت الله سید احمد خاتمی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری در مراسم عزاداری و سوگواری شب رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در جمع مردم روستای ده زیار کرمان با اشاره به اینکه جامعه دینی یک جامعه مستقل است، گفت: استقلال از ویژگی های مهم یک جامعه اسلامی است.

وی با بیان اینکه در این جامعه سیاست، اقتصاد و فرهنگ از آن خود آن جامعه است و کسی حق تصمیم گیری درباره آنها را ندارد، افزود:‌در قرآن کریم آمده است که هیچ قدرتی حق ندارد استقلال جامعه اسلامی را زیر سوال ببرد و یا به ناحق بر آنها چیره شود.

آیت الله خاتمی با اعلام اینکه بارها از طرف مقامات جمهوری اسلامی ایران گفته شده است که داشتن بمب هسته ای با دین ما که اسلام است سازگاری ندارد، خاطر نشان کرد:‌ باز می گویند که اعتماد سازی کنید اما ملت ما آگاه است که این حرف ها همه بهانه است. 

وی تصریح کرد: آمریکا بدنبال منافع خودش که از سال 1332 تا 1357 که انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید، است و اصرار دارد تا شما راه را باز کنید تا من دوباره غارتگری و دزدی را مانند همان سال ها، از کشورتان شروع کنم.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: آمریکا می خواهد این استقلالی را که شما مردم بواسطه مجاهدت ها، فداکاری ها، سختی ها  و خوان شهیدانتان به دست آورده اید را به غارت ببرد و بگوید این هم از اسلامی که از آن دم می زدید.

وی در جمع مردم روستای ده زیار کرمان تنها راه پاسداری از انقلاب اسلامی را فرهنگ مقاومت عنوان کرد و افزود: مقاومت هزینه دارد اما میوه شیرین آن عزت و سرافرازی است.

آیت الله خاتمی با ابیان اینکه به فضل الهی ملت ایران با رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای در برابر توطئه های شوم دشمنان اسلام چه خارجی و چه داخلی پیروز می شود، خاطر نشان کرد:‌این تحریم ها برای ملت ما اثری ندارد و خودشان می دانند که اگر اثر داشت در طول این سی و پنج سال انقلاب اثر می گذاشت.

وی ادامه داد: تحریم های علیه کشور ما در وهله اول برای خودشان فلج کننده است و اقتصاد کشورهای خودشان را ضعیف نموده است.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه ملت مسلمان ایران با تاسی از فرهنگ غنی عاشورا هیچگاه ذلت را نخواهند پذیرفت، به مذاکره کنندگان هسته ای هشدار داد: آمریکا بهانه های مختلفی دارد که مسلمانان را متفرق کند انها می خواهند که از سوریه و حزب الله لبنان حمایت نشود.

وی تاکید کرد: هدف نهایی آمریکا سقوط نظام اسلامی است و ملت مسلمان ایران از اسلام و اعتقادات اسلامی خود کوتاه نمی آیند.

گفتنی است در این مراسم که با حضور باشکوه مردم همراه بود، سردار نوری فرمانده سپاه ثارالله استان، حجت الاسلام موسوی مدیر کل صدا و سیمای استان کرمان، حجت الاسلام سام نژاد امام جمعه و قهاری بخشدار چترود نیز حضور داشتند.
موضوع مطلب :درباره وبلاگ

عاشق آقا و مولا ابوالفضل (ع) و دنیا هیچ ارزشی ندارد.
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 115
بازدید دیروز: 300
کل بازدیدها: 239895