سفارش تبلیغ
ابزار بهینه سازی سایت
ابزار بهینه سازی سایت
 
تنها علمدار هیئت تعزیه خوانی حضرت ابوالفضل (ع) روستای ده زیار

در استقبال از ماه مهمانی خدا:

ویژه برنامه "پیشواز از باران" برگزار می شود

در آستانه ماه مبارک رمضان، مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان، یادبود شهید علی افضلی در ده زیار کرمان برگزار می شود.

 

ماه رمضان در ده زیار

به گزارش تنها علمدار، ثارالله انکوتی مدیر اجرایی هیئت تعزیه خوانی حضرت ابوالفضل (ع) روستای ده زیار با اشاره به اینکه به مناسبت آخرین شب جمعه ماه مبارک شعبان و استقبال از حلول ماه مبارک رمضان مراسم پرفیض دعای کمیل با عنوان "پیشواز از باران" در روستای ده زیار از توابع بخش چترود کرمان، برگزار می‌شود، گفت: این مراسم با قرائت دعای کمیل و مناجات خوانی حاج مجتبی رمضانی از مداحان برجسته کشوری همراه است.

وی با بیان اینکه پیشواز از باران در یادبود چهارمین شهید روستای ده زیار، شهید علی افضلی برگزار می شود، افزود: بنا به تصمیم هیئت مدیره هیئت تعزیه خوانی حضرت ابوالفضل (ع) از سال گذشته، هر کدام از ویژه برنامه های هیئت در یادبود یکی از شهدای روستا برنامه ریزی می شود.

انکوتی سخنران این ویژه برنامه را سرهنگ ابوالحسنی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان عنوان کرد و گفت: ویژه برنامه "پیشواز از باران" به سیره رفتاری و گفتاری شهدا با هدف ترویج روحیه شهادت طلبی در بین جوانان هیئتی می پردازد.

وی خاطر نشان کرد: ویژه برنامه "پیشواز از باران" در تاریخ پنجشنبه 5 تیر از ساعت 20:30 در سقاخانه و دارالشفاء حضرت ابوالفضل (ع) روستای ده زیار برگزار می شود. 
موضوع مطلب : ده زیار, مجتبی رمضانی, ماه رمضان, مراسم استقبال از ماه مبارک رمضاندرباره وبلاگ

عاشق آقا و مولا ابوالفضل (ع) و دنیا هیچ ارزشی ندارد.
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 45
بازدید دیروز: 57
کل بازدیدها: 223485